poniedziałek, 28 października 2013

Jesienne inspiracje

Widzę, że szukacie i szperacie za jesiennymi dekoracjami :) Podpowiadam więc gdzie je znaleźć - Vibeke Design, to chyba jeden z najlepszych blogów z jesiennymi stylizacjami w domu, jaki kiedykolwiek widziałam! Przede wszystkim dlatego, że autorka używa i eksponuje dary natury przy użyciu szklanych naczyń, gąsiorów i słoi, które są ostatnio moją pasją. Poniżej najlepsza, według mnie, ekspozycja, oczywiście dzięki butlom :D

zdjęcia: Vibeke Design

Jak wam się podoba taka dekoracja na jesień? Ciekawa jestem co Wy wybralibyście ze strony Vibeke Design, bo jest w czym przebierać :) 

W moim M zawitał nowy mebel, na którym marzy mi się podobna stylizacja. Oprócz tego mały dylemat co do obecnego wystroju z tym meblem, więc chyba będę potrzebowała waszej rady :P Ale najpierw dokończymy nasz Urodzinowy Konkurs :))) Czy wszyscy już wzięli udział? Pamiętacie, że tylko do czwartku  do końca dnia czekamy na wasze komentarze? Kto jeszcze nie miał okazji widzieć, zapraszamy! Rozwiązanie już w niedzielę 3.11 :)


Miłego tygodnia Kochani :)))
Lu

piątek, 25 października 2013

MeetBlogIn 2013 - Konkursowo

Podczas MeetBlogIn 2013 nie zabrakło wyzwań i atrakcji w formie warsztatów i konkursów. W dwóch nawet brałyśmy udział i mimo, że nie wygrałyśmy w żadnym z nich, to cieszymy się na samo uczestnictwo i możliwość spróbowania swoich sił! Cenne wskazówki na pewno nie pójdą w las, a świetna zabawa i doświadczenie są nagrodą samą w sobie :))) 

Drugiego dnia w AtakDesign w Łodzi......odbył się konkurs na najlepszą stylizację tego o to fragmentu showroomu :)


W konkursie brało udział 5 blogerek. 
Nasz skład startował jako pierwszy, a efekt naszej 15 minutowej pracy możecie zobaczyć poniżej :)


Następna była Oleńka z Fotobloo(g), która...


...wraz z Dagmarą z Forelements zdobyła drugie miejsce ex aequo - Gratulacje raz jeszcze dziewczyny! :)))


Pierwszego miejsca nie przyznano, a trzecie zajęła Julia z Colors of Design - również gratulujemy :) W konkursie wzięła udział także nasza towarzyszka podroży, przez rozkopaną Łódź, Lilla z Kokon Lilli ;)


W czasie stylizacji trwał również konkurs na najlepszą fotografię, co dla niektórych oznaczało niezłą gimnastykę i zbliżenia nie do zapomnienia ;D


Ja (Lu) co prawda nie brałam udziału, ale gdybym wcześniej się ogarnęła, to to zdjęcie poszło by do tablicy ;) Olu, it's for you <3


Ostatnim punktem programu na MeetBlogIn 2013 były warsztaty Do It Yourself. We wstępnych eliminacjach nasz projekt Decorate Jar Yourself przeszedł do finału, gdzie razem z pozostałymi czterema Blogami walczyłyśmy o wyróżnienie na Urządzamy.pl
Oprócz nas w konkursie wystąpiły: 
Lilla z Kokon Lilli Blog z pomysłem na ręcznie zdobiony papier :)

Ula z Interiors Design Blog ze zdobionymi poszewkami, tu przy pomocy stempli z ziemniaków. Haha Uwielbiamy Cię wariacie ;))) 


Paulina i Magda z Coś estetycznego z papierowym abażurem na lampę - projekt dziewczyn został wyróżniony przez Jury.


Zresztą tak samo jak świeczniki z gipsu by Kasia z Home Lovin'...
...i zagłówek Asi i Beaty z Make Home Easier - gratulacje dziewczyny :)))


Co prawda i tym razem ominęła nas nagroda, ale ilość upominków jakimi obdarowali nas sponsorzy imprezy, była równie imponująca ;)Ciekawe jesteśmy, którym stylizacjom i projektom DIY, Wy przyznalibyście wyróżnienia? ;)

To już ostatnia  nasza relacja z tegorocznej edycji MeetBlogIn, dlatego jeszcze raz chciałybyśmy serdecznie podziękować Uli oraz wszystkim, organizatorom i sponsorom za przygotowanie i zaproszenie Enjoy Your Home! Była to dla nas ogromna przyjemność, duże wyróżnienie i niezapomniane doświadczenie ;)))

Do zobaczenia za rok!!! :D

Wam drodzy czytelnicy życzymy udanego weekendu i możliwości uczestniczenia w kolejnej  odsłonie MeetBlogIn ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...