czwartek, 30 stycznia 2014

Blog Roku 2013

Najdrożsi!

Właśnie ruszył długo wyczekiwany przez nas i pewnie przez wielu innych blogerów również, II etap konkursu na Blog Roku 2013 :) Jak już z pewnością zauważyliście, na początku bieżącego roku, zgłosiłyśmy do wspomnianego konkursu nasz mały wirtualny home :D Kategoria, w której startujemy to "Kultura i popkultura", z listą 166 blogów! Ile by nie było konkurencja jest duża i chociaż konkurs traktujemy raczej jako zabawę i swego rodzaju doświadczenie, to liczymy na wasze wsparcie i głosy :))) Wydaje nam się, że 2013 należał do jednych z lepszych dla Enjoy Your Home oraz był początkiem czegoś nowego i ekscytującego! Dobra passa trwa do dziś i mamy nadzieję, że w tym roku będziemy mieć jeszcze więcej pomysłów i energii do pisania oraz tworzenia w sieci :))) Ale dość tego biadolenia (sami wiecie jak było i jak jest), przejdźmy do konkretów ;)

Jak zagłosować na Enjoy Your Home?

Wystarczy wysłać SMS o treści: 

F00266

na numer

7122

Poprawna treść wiadomości SMS powinna zawierać wyłącznie kod bloga podany na stronie Konkursu. W treści wiadomości SMS nie są dozwolone żadne inne znaki.

Głosowanie trwa od 30.01.2014 od godz. 15:00 do 06.02.2014 do godz. 12:00! 

Koszt wysłania jednego SMS-a pod numer 7122 wynosi 1,23 zł brutto (1 zł + VAT). Głosujący mogą wysłać nieograniczoną liczbę wiadomości SMS, przy zastosowaniu zasady, że z jednego numeru telefonu można oddać po jednym głosie na dany blog. 

Dokładny regulamin głosowania znajdziecie pod linkiem poniżej:


Zapraszamy do zabawy i z góry dziękujemy za każdy oddany głos!!! :)))

Całusy!

An&Lu
Pin It

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...