niedziela, 14 lutego 2016

Just Love!

Wpadłam na krótko, powiedzieć Wam, że Walentynki powinny trwać cały rok, a nie tylko 14 lutego! Okazujcie sobie miłość na co dzień, a nie tylko od święta, bo miłość jest w życiu najważniejsza! Nie ma nic cenniejszego niż prawdziwy przyjaciel u boku, w postaci partnera czy partnerki, kiedy odlecą już wszystkie motylki <3 Pamiętajcie jednak, że miłość to praca jak każda inna! Sama się nie znajdzie, nie utrzyma i nie będzie przynosiła owoców jeśli jej w tym nie pomożemy. Dlatego zaakceptuj jej niedoskonałości (też nie jesteś ideałem), cierpliwie znoś trudności (one również są potrzebne), rozmawiaj (nikt nie potrafi czytać w myślach), dbaj, dopieszczaj i troszcz się o nią, a jestem pewna, że będzie trwała długo i szczęśliwie :)))PIĘKNEJ NIEDZIELI! :)

Pin It

9 komentarzy:

 1. Otóż to :) duzo milosci zycze ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mądre słowa, cudownie jest okazywać sobie miłość na co dzień a nie tylko od święta. Wyglądacie pięknie razem:)pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cała prawda na ten temat :) Wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne zdjęcia i słowa trafiające w punkt :)

  OdpowiedzUsuń
 5. W 100% się z Tobą zgadzam! Piękne zdjęcia. Pozdrawiam! :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. pięknie i prosto powiedziane …
  jesteście tacy młodzi, a tyle w Was mądrości …. pięknie żyjecie, Roma będzia miała (w zasadzie już ma) wspaniałych rodziców!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Słodziaki ;);)
  Jak się masz na finiszu? :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękni jesteście! :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...