czwartek, 20 kwietnia 2017

Polecam na Weekend!

Jak już wiecie z ostatniego posta, dużo ostatnio pracuje nad odgruzowaniem obecnego mieszkania i chociaż myślałam, że zrobiłam już wszystko to wciąż znajduje nowe "zakamarki", które wymagają przewietrzenia i odgracenia ;) Spieszy mi się nie tylko dlatego, że za chwilę przeprowadzka, ale także dlatego, że w najbliższy weekend jedno z moich ulubionych wydarzeń >>> Wyprzedaż Garażowa :)

Jeśli tak jak ja nie lubicie wyrzucać, a bawienie się w sprzedaż na OLX czy Allegro jest dla Was zbyt pracochłonne, ale mimo to macie ochotę na porządne wietrzenie mieszkania z czego bądź, to ta genialna inicjatywa jest dla Was! Pewnie myślicie, "Taaa kto by chciał kupić: używane buty, starego misia, wyciskaczkę do tubek czy wiekowy obrazek?". Odpowiedź brzmi, masa ludzi! Kiedy pierwszy raz brałam udział w wyprzedaży na Warszawskim Żoliborzu sprzedałam tyle dziwnych i z mojego punktu widzenia bezużytecznych i nieatrakcyjnych rzeczy, że nawet nie macie pojęcia :P Na zachętę powiem Wam, że zarobiłam lekką ręką ok. 300 zł :D Mam nadzieje, że i tym razem, w najbliższą niedziele w Miejsce Chwila, będę miała równie zainteresowanych moim kramikiem klientów ;) Was także zapraszam do poszperania w moich i nie tylko moich rzeczach, bo na wystawienie się już raczej za późno. Ale może spodoba Wam się pomysł i weźmiecie udział w kolejnych edycjach?


Skoro zaczęłam od niedzieli to już przy niej pozostanę polecając Wam Targ Śniadaniowy na Mokotowie, gdzie zjecie smaczną i zdrową szamę w przyjemnym otoczeniu, budzącej się do życia przyrody na Skwerku AK Granat!


Zarówno w niedzielę, jak i w sobotę polecam Wam, już nie pierwszy i nie ostatni raz, moje najulubieńsze Targi Rzeczy Ładnych, tym razem na Placu Trzech Krzyży! <3 Bardzo jestem ciekawa nowej lokalizacji i oczywiście wystawców, bo jak wiecie bywam na targach regularnie (o poprzednich edycjach możecie przeczytać >>>TU) i różnie z tą lokalizacją bywa :) Nie sądzę żebym tym razem miała czas na zdjęcia i wpis o Targach (o ile w ogóle uda mi się na nie wpaść, bo napięty mam grafik w ten weekend), ale na Instagram z pewnością wrzucę swoje zauroczenia ;D


Na koniec zupełnie nowe wydarzenie w świecie Designu >>> Ładna Wiosna, którego jestem bardzo, bardzo ciekawa, bo dotyczy rynku dziecięcego, a organizatorem jest mój ulubiony portal Ładnebebe.


Jak widzicie jest co robić w Warszawie w najbliższy weekend :) Może nie na wszystkie, ale na 2-3 z wymienionych wydarzeń, na pewno się wybiorę! Już teraz zapraszam Was do spotkania ze mną na Wyprzedaży Garażowej, a jeśli nie macie możliwości żeby na nią trafić, a ciekawi jesteście co mam do sprzedania, to polecam zajrzeć na mój nowy profil na Instagramie >>>https://www.instagram.com/eyh_sale/, który stworzyłam specjalnie do tych celów ;)


To co, kogo spotkam i gdzie? :D

LU

Pin It

1 komentarz:

  1. W takich momentach żałuję, żem ze Śląska, a nie z Wawy... Miałabym bliżej i w ogóle... A tak to wyprawa, gdy człowiek chce pojechać...
    U nas w niedzielę za to (zrymuję, gdy napiszę, że w Kato ;D) będzie Festiwal Świadomych Rodziców z targami designu dla dzieci, więc zacieram łapki! I żałuję, że mnie na ładnej wiośnie nie będzie :(

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...